+421 32 / 7434 714 selecttn@selecttn.sk

Obchodné podmienky

Vážení obchodní priatelia,
naša firma patrí medzi popredné veľkoobchody v SR a ČR a zaoberá sa predajom metrového textilu a bytového textilu a bytových doplnkov.

Pôsobíme na trhu 25 rokov. Teraz Vám ponúkame náš tovar aj prostredníctvom zásielkového internetového obchodu.

Ponúkame Vám široký sortiment materiálov rôzneho zloženia vhodný na všetky ročné obdobia. Ak hľadáte materiál, ktorý v našej ponuke nie je, napíšte nám a radi Vám odpovieme, či Vami požadovaný materiál vieme zabezpečiť.

Fotografie materiálov sú čo najvernejšie, ale každý monitor zobrazuje farby inak. Preto Vám na vyžiadanie pošleme malé vzorky materiálov poštou.

Cena tovaru je uvedená za 1 m látky. Minimálne objednávka je 0,5m od materiálu a farby.

Ceny pre veľkoodberateľov

 

Podmienkou je živnostenský list a odber celých roliek a celých balíkov. Informácie o cenách Vám poskytneme telefonicky alebo e-mailom.

 

Reklamačný poriadok

 

Zásielky, ktoré javia známky poškodenia (roztrhnutý obal), v žiadnom prípade nepreberajte. Predídete tak prípadným komplikáciám pri reklamácii poškodeného tovaru. Spíšte s dopravcom protokol o poškodení a kontaktujte nás.

Podpisom dodacieho listu potvrdzujete, že zásielka bola doručená v poriadku. K reklamovanému tovaru nezabudnite priložiť kópiu faktúry a reklamačný protokol. V prípade oprávnenej reklamácie Vám pošleme nový tovar na vlastné náklady.

Záruka vrátenia peňazí sa vzťahuje na tovar neporušený v originálnom obale, aby mohol byť ponúknutý ďalším záujemcom.

Po obdržaní vráteného tovaru Vám peniaze za tovar (okrem poštovného) pošleme zloženkou alebo prevodom na Váš účet a to najneskôr do 10 pracovných dní po prebratí tovaru.

Pokiaľ by vznikli nejasnosti v danej problematike, kontaktujte nás na selecttn@selecttn.sk, radi Vám na prípadné otázky odpovieme.

Veľmi radi privítame každú dobrú myšlienku, pripomienku alebo záujem o užšiu spoluprácu v oblasti predaja nášho tovaru.

Želáme Vám veľa spokojnosti a tešíme sa na spoluprácu s Vami.

Kolektív pracovníkov veľkoobchodu
Select spol. s. r. o.

Kontakt

Select s.r.o.
metrový a bytový textil

Zamarovce 80
911 05 Trenčín

Newsletter

Tvorba web stránok - Ján Ďuriga