O nás

Mesto Trenčín je známe ako Mesto módy.

O aktuálnosť tohoto prívlastku sa snaží firma Select s.r.o., ktorá módny metrový a bytový textil predáva od roku 1992.

Poctivo neustále sledujeme svetové trendy, akými sú módne farby, vzory a materiál v oblasti textilu. Naši zamestnanci navštevujú svetové výstavy metrového a bytového textilu. Cestujú do Paríža a iných svetových miest, ktoré sú synonymom módy. Do miest, kde metrový textil znamená viac než len kus látky.

Dva krát do roka pripravujeme novú kolekciu metrového a bytového textilu. Vďaka vášni, s ktorou robíme svoju prácu, sú šatníky a byty nás Slovákov plné aktuálnych svetových trendov. Distribúcia moderného metrového a bytového textil je pre firmu Select životným štýlom.

V oblasti metrového textilu sa špecializujeme najmä na textil určený pre dámsku a pánsku konfekciu. Na sklade nájdete predovšetkým kostýmovky a oblekovky, šatovky, úplety, podšívky, lepiace výstuže, satény a materiály na pracovné oblečenie.

Z bytového textilu sú to sýpkoviny, materiály na vyšívanie, dekoračné tkaniny, PVC obrusy, deky, obliečky, uteráky, prikrývky a vankúše z dutých vlákien.

Okrem predaja metrového a bytového textilu sa venujeme aj výrobe predšitých paplónov a vankúšov zo sýpkoviny, určené na perovú náplň, ktoré distribuujeme zo svojej prevádzky vo Veľkom Rovnom.

V sekciách metrový textil a bytový textil nájdete aktuálny katalóg ponúkaných produktov s možnosťou online nákupu.

Radi Vás privítame aj vo svojom sklade v Trenčíne. V prípade záujmu Vás naši pracovníci navštívia priamo vo Vašom obchode alebo dielni s pestrým sortimentom najaktuálnejších trendov metrového a bytového textilu.

Select s.r.o.

Zamarovská 80
911 05 Trenčín - Zamarovce

032 743 43 29
selecttn@selecttn.sk

Newsletter

Tvorba web stránok - Ján Ďuriga